COwTBR – grupa prywatna – Li

Dzisiaj oficjalnie wystartowaliśmy z grupą prywatną na Linkedin. Szybko znalazło się kilku pierwszych obserwujących, za co serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że obserwujący grupę nie zawiodą się i szybko podejmą decyzje o współpracy w ramach projektu „Compliance Officer w Twoim Biurze Rachunkowym” 🙂
To nie jedyne nasze działania, które wystartowały właśnie w tym tygodniu. Prowadzimy kampanię wśród wybranych biur rachunkowych w całej Polsce. Nasze maile trafiły dokładnie do 700 właścicieli takich firm.
Grupa na Li to nasz główny kanał komunikacji. Zapraszamy zatem do znalezienia profilu Rafała Górnego lub Tomasza Fonderskiego, którzy mogą zaprosić Państwa do tej grupy. Próba wyszukania grupy na portalu nie powiedzie się. Ponieważ jest ona z różnych względów ukryta. Jeszcze w sierpniu nasz zespół działający na Li zwiększy się do 5 osób.
Na dzień dzisiejszy możemy bez najmniejszych problemów zadbać o obsługę 200-250 biur rachunkowych. Docelowo chcemy, aby w projekcie uczestniczyło około 350 – 450 biur z całej Polski. Co daje mniej więcej jedno biuro na powiat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *