Idealne szkolenie na start

„Rodo -starter” szklenie które miało powstać już dwa lata temu. Szkolenie dla osób, które startują z własnym biznesem oraz dla tych, którzy planują rozpocząć wdrażanie RODO.
Już w 2019 roku stwierdziłem, że większość firm zajmujących się RODO bardzo mocno zaczęło się specjalizować w konkretnych zagadnieniach i poziom ich szkoleń był zbyt wysoki dla tych, którzy nie posiadali żadnej wiedzy na temat ochrony danych. Wielokrotnie wychodziłem ze szkoleń dla kadrowych, dla pracowników zamówień publicznych czy dla przedsiębiorców z przekonaniem, że uczestnicy szkolenia potrzebują wiedzy na poziomie podstawowym. Na wiedzę zaawansowaną przyjdzie czas. Zapraszam do zakupu szkolenia, które jest już częściowo dostępne na stronie www.kodrodo.pl. Komplet materiałów będzie dostępny do piątku 5.08.2022.
Już w przyszłym tygodniu zaczniemy udostępniać to szkolenie bezpłatnie, biurom uczestniczącym w projekcie Compliance Officer w Twoim Biurze Rachunkowym. W tym roku w ramach COwTBR udostępnimy jeszcze jedno, krótkie szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych. W tym momencie trwa zbieranie materiałów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *