Outsourcing AML-100% bezpieczeństwa

Zawierając umowę z biurami rachunkowymi na obsługę AML, dajemy gwarancję odpowiedzialności za ewentualne braki lub zaniechania. Dzisiaj możemy poinformować, że LLOYDS postanowił ubezpieczyć naszą usługę. Zatem Ci, którym nie wystarczała nasza pewność siebie i dobrze wykonywanej przez nas roboty, mają dodatkowy argument w postaci polisy OC.

Codziennie rozmawiamy z właścicielami biur rachunkowych. Nasza usługa cieszy się zainteresowaniem i coraz częściej wysyłamy propozycje umów. W przyszłym tygodniu planujemy podpisać kilka kontraktów które zagwarantują nam pracowite wakacje.

W ostatnim czasie nasze posty dotyczące outsourcingu AML na Linkedin oraz innych mediach społecznościowych cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony doradców podatkowych. W ciągu ostatniego tygodnia otrzymaliśmy 3 propozycje nawiązania współpracy z organizacjami zrzeszającymi lub współpracującymi z dużą ilością biur rachunkowych. To daje nam szansę na szybki i wręcz gwałtowny przyrost nowych klientów. Dlatego też wraz z początkiem wakacji zaczynamy poszukiwania nowych pracowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *