Narzędzia bezpieczeństwa finansowego

Osoby zainteresowane AML – najczęściej przedstawiciele instytucji obowiązanych, poszukują nieustannie informacji na temat czynności które mają prowadzić. Poszukują odpowiedzi na pytanie w jaki sposób mają wywiązać się z tych wszystkich obowiązków, które nakłada na nich ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.
Nasi klienci to często właściciele firm, którzy uczestniczyli w dwóch lub większej ilości szkoleń z zakresu AML. Po szkoleniach oprócz „wzorów” różnych dokumentów nie otrzymali nic więcej. Szkolenia nie przygotowywały ich w żaden sposób do tego, aby wdrażać AML do organizacji.
Po spotkaniu z nami wiedzą, że stosowanie narzędzi bezpieczeństwa finansowego nie jest skomplikowane. Wiedzą, że tych wszystkich czynności o których mówili im na szkoleniach, wcale nie jest tak dużo. No i przede wszystkim wiedzą że mogą liczyć na nasze wsparcie.
Obraz wdrażania AML jest celowo zniekształcany i obudowywany wymogami nie mającymi większego sensu. Dlaczego? Ponieważ szkolenia muszą się sprzedawać.
Jaki jest sens omawiania wszystkich narzędzi bezpieczeństwa finansowego na spotkaniu z pośrednikami w obrocie nieruchomościami, skoro realnie mogą oni skorzystać z dwóch może trzech?
Jeśli reprezentujesz instytucję obowiązaną i nie wiesz jak zabrać się za AML w Twojej firmie w Twojej branży? Zadzwoń lub napisz! Zaoszczędzimy Ci czasu, nerwów i przede wszystkim pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *